Hizmetlerimiz

GS1 Barkod Numarası (GTIN) Başvurusu

GS1 logo

Standartlara uygun GS1 Barkod alımı için gerekli başvuruların yapılması ve alınan sayıda barkodun türetilmesi hizmetleri sunuyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

GS1 barkod nedir?

Ticari ürünlerin standart olarak tanımlanmasını ve bilgi sistemlerine otomatik olarak aktarılmasını sağlayan, barkod teknolojileri temelli küresel veri ve uygulama standartlarıdır.

GS1 barkod nasıl kullanılır?

Barkod kullanmak isteyen firmalar GS1 Türkiye'ye başvururarak bir GS1 Firma Numarası alırlar. GS1 Firma Numarası, Küresel Ticari Ürün Numarası (GTIN) oluşturmada kullanılır. GTIN ise daha sonra barkod etiketi olarak bastırılarak ürün üzerine yerleştirilir.

GS1 firma öneki nedir?

Tahsis edilen Firma Önek Numarası, tüm dünyada üyeyi işaret eden tekil tanımlayıcı bir numaradır. Önek Numarası, sadece GS1 sistemine üye olan gerçek veya tüzel kişiyi gösterir.

GS1 barkod alımı ne demek?

Uluslararası GS1 sisteminden EAN 13 standardına göre 869 ile başlayan benzersiz kod numarasının alınmasıdır. Firmanızın barkod alımı işlemi için bizden hizmet alabilirsiniz.

İlişkili ve popüler aramalar: gs1 barkod alma, gs1 barkod oluşturma, gs1 barkod başvuru, gs1 barkod sorgulama, gs1 barkod danışmanlığı, gs1 barkod eğitimi, gs1 danışmanlık, gs1 eğitim